Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 28 жовтня 2022. 12:00.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 247 доба.

Нагадаємо вам про те, що необхідно перевести годинники. Перехід на зимовий час відбудеться в ніч з суботи на неділю, тобто, з 29 на 30 жовтня. Стрілки годинника ми переводимо на 1 годину назад.

У Палаці студентів ДНУ відбувся показ повнометражної документальної стрічки «Олесь Гончар. Слово як зброя». Акторами-оповідачами виступили студенти і вчені факультету української філології та мистецтвознавства Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

У Кам’янському перейменували близько двох сотень вулиць, що носили назви пов’язані з державою-агресором. Одна з таких – вулиця Пушкіна у селищі Карнаухівка. Відтепер вона отримала назву на честь батальйону імені Шейха Мансура.

Також свій матч в рамках 5-го туру Ліги Конференцій зіграла команда СК Дніпро-1 проти кіпрського Аполлона. Дніпряни перемогли з мінімальним рахунком – 1:0. Гол у ворота кіпріотів, дальнім пострілом забив Олександр Піхальонок. Нині спортклубівці займають друге місце у своїй групі, маючи в своєму активі 10 залікових пунктів.Back to top button