Новини

Новини на D1. 28 лютого 2023. 15:00.

Цієї ночі ворог тричі бив по Нiкополю з важкої артилерії. Минулося без постраждалих, але є руйнування. У мiстi пошкоджений готель, 3 приватні будинки, господарська споруда та авто. Обірвані лінії електропередач. Тримаймося!  Повітряне командування «Схід» також повідомило, що Дніпропетровщина пізно 27 лютого була атакована ворожими дронами. Українськими захисниками знищено два ворожих безпілотники. 

 

Резонансна подія сталася в обласній психіатричній лікарні. Колектив 1-го центру закладу через дії адміністрації змушений був вийти  на протест.  На місці скандалу побувала журналістка Ольга Ховрич. 

 

У Дніпрі понад 300 мільйонів гривень було направлено для ремонту покриття на Бульварі Яворницького що біля парку Шевченка. Але як це зазвичай буває, кошти виділили, але ремонту не зробили, а тому на даній частині дороги з’явилась чимала яма, яку досить важко оминути.  

 

Нагадую, ви дивитеся інформаційний випуск на телеканалі Д1. Більше року тому під час виконання службових обов’язків наша знімальна група зазнала нападу від представників КП Дніпровської міської ради “Муніципальна варта”. Після жорстокого побиття  до лікарні потрапив працівник нашого каналу – Сергій Файзулін. Зазнали добрячих стусанів та кулаків і працівники телеканалу ОТВ. Вперше за рік суд зібрався у повному складі, щоб розглянути справу.Back to top button