Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 28 листопада 2022. 12:00.

 

На Дніпропетровщині відбуваються екстрені відключення світла.

Нікопольського району вночі зазнали ворожих атак – це Марганецька, Червоногригорівська та Покровська. Окупанти били з важкої артилерії і РСЗВ, випустивши понад три десятки снарядів.

На Дніпропетровщині розгорнули “Пункти незламності”, у яких, завжди, попри тривалі відключення електрики, є світло, вода та тепло. Намети біля частин ДСНС встановили рятувальники. Мешканці міста можуть перебувати там, доки в їх домівках немає світла через ворожі удари по енергосистемі країни.

СБУ під час контррозвідувального відпрацювання інформпростору регіону викрила чергових ворожих прихильників на антиукраїнській агітації та підтримці окупації українських територій.

Польща передала 5 тонн допомоги Дніпропетровщині. Область вже не вперше отримує подібну допомогу від Нижньосілезького воєводства, давнього партнера нашого регіону. На цей раз надійшли ліки, медичні витратні матеріали, рятувальні комплекти, базові набори для хірургічних процедур та дренажу легень. Вантаж передали нашим бійцям, які звільняють Херсонщину та Донеччину.

Представники Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я Європейського регіону в рамках візиту в Україну відвідали одну з лікарень Дніпропетровщини.

Осінній сезон колектив Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Шевченка завершує виставою “Циганка Аза”.

Про матчі чемпіонату світа з футболу у Катарі.Back to top button