Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 27 жовтня 2022. 12:00.

Повномасштабне воєнне вторгнення в Україну, 246 доба.

Внаслідок енергетичної тривоги та стабілізаційного відключення електрики на Дніпропетровщині можливі відключення водопостачання, адже знеструмлюються насоси. Наприклад, вчора і в Дніпрі, і в Кривому Розі за деякими адресами не було води.

Українська телеведуча Катерина Осадча відкрила збір коштів на гуманітарну допомогу для Нікополя. «Вперше росіяни обстріляли Нікополь вночі 12 серпня. Відтоді майже щодня ми читаємо новини про десятки снарядів, випущених по житлових будинках та критичній інфраструктурі міста. Там досі живе велика кількість людей, серед яких понад 20 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

У Личківській громаді Новомосковського району прихистили більше трьохсот переселенців. 60-ти родинам надали житло у домівках, що раніше пустували. Хтось поділився батьківською хатою, інші господарі давно виїхали з села. У війну вирішили допомогти тим, хто шукав прихисток від ворожих атак. Власні оселі надали безоплатно.

На гарячу лінію телеканалу Д1 звернулися мешканці будинку №5 вулиці Моніторної, що на житловому масиві Парус. Вони обурені бездіяльністю керуючої компанії “Жилсервіс -5”, яка дісталась їм від департаменту житлового господарства Дніпровської міськради. В результаті плата за комунальні послуги значно зросла, а послуги з обслуговування взагалі не надаються.

Сьогодні Укренерго запровадив стабілізаційні відключення у Дніпропетровській області для уникнення аварій. ДТЕК Дніпровські електромережі робить все можливе, щоб відключення кожного клієнта тривало не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень.

Незважаючи на військовий стан, у Кам”янському продовжують благоустрій та озеленення. Для міста, екологічний стан якого вимагає покращення, це надзвичайно важливо.Back to top button