Без рубрики

Новини на D1. 27 жовтня 2022. 10:00.

 

Повномасштабне воєнне вторгнення в Україну, 246 доба.

Вечір та ніч видалися неспокійними через сигнали повітряної тривоги. Але є хороші новини. За дві години наша протиповітряна оборона знищила 20 ворожих цілей.

Україні потрібна перемога над Росією, зокрема і в енергетиці – сказав у зверненні за підсумками доби Президент України Володимир Зеленський.

На гарячу лінію телеканалу Д1 звернулися мешканці  будинку №5  вулиці Моніторної, що на житловому масиві Парус. Вони обурені бездіяльністю керуючої компанії “Жилсервіс -5”, яка дісталась їм від департаменту житлового господарства Дніпровської міськради. В результаті плата за комунальні послуги значно  зросла, а послуги з обслуговування  взагалі не надаються.

Сьогодні  Укренерго запровадив стабілізаційні відключення у Дніпропетровській області для уникнення аварій. ДТЕК Дніпровські електромережі робить все можливе, щоб відключення кожного клієнта тривало не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись  протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень.

Незважаючи на військовий стан, у Кам”янському продовжують благоустрій та озеленення. Для міста, екологічний стан якого вимагає покращення, це надзвичайно важливо.Back to top button