Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 25 листопада 2022. 15:00

 

Станом на 25 листопада втрати російських військ та їхніх найманців в Україні становлять близько більше 86 тисяч. Протягом минулої доби українські захисники ліквідували щонайменше 430 окупантів. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Перейдемо до хроніки Чемпіонату Світу. Заключні матчі першого туру зіграли вчора. Розпочнемо з матча Швейцарія – Камерун, який завершився мінімальною перемогою швейцарців – 1:0. Единий в матчі м’яч забив форвард Швейцарії – Брель ЕмболО на 48 хвилині матчу. Таким чином збірна Швейцарії здобуває свою першу перемогу, та займає другу сходинку в квартеті “G”.

У першому матчі групи Н збірна Уругваю та Південна Корея розписали між собою нічию – 0:0. Незважаючи на відсутність забитих м’ячів гравці як однієї, так і іншої команди змогли порадувати вболівальників рядом гольових моментів.

У другому матчі групи “H” зустрічалася Португалія та Гана. Матч закінчився мінімальною перемогою підопічних Фернанду Сантуша – 3:2. У першому таймі португальці намагалися створювати гольові моменти, проте всі їх намагання розбивав організований захист збірної Гани. Єдиний небезпечний момент у першому таймі – удар головою повз ворота від Кріштіану Роналду, тому на перерву команди пішли за нічийного рахунку. У другому таймі малюнок гри не надто змінився, Портуагія атакувала, а Гана шукала моменти на контратаках, проте все змінилося на 65 хвилині матчі, арбітр вказав на “позначку”, за неочевидний фол на гравцеві португальської збірної. Кріштіану Роналду забив з пенальті та вивів свою команду вперед.

Останній матч першого туру відбувся у групі G між збірною Бразилії та Сербії. У середині другого тайму двічі у ворота Сербії забив РішАрлісон з передач ВінІсіуса ЖУніора. Остаточний рахунок матчу 2:0 на користь латиноамериканців. Відзначимо, що другий м’яч форварда Тоттенхема претендує на звання кращого у першому турі групового етапу Чемпіонату Світу.



Back to top button