Новини

Новини на D1. 22 лютого 2023. 15:00.

Ніч на Дніпропетровщині пройшла без ворожих атак. А вже о шостiй ранку агресор вгатив по Нікопольщині з важкої артилерії. Від обстрілів здригнулася Марганецька громада. Попередньо – без постраждалих. Інформація про руйнування уточнюється. 

 

Сьогодні 40-й день загибелі мирних жителів на  масиві Перемога. Дніпряни зберуться по обіді вшанувати пам’ять загиблих. Духовенство Православної церкви України завершить заупокійну панахиду. Нагадаємо, внаслідок цього російського теракту, загинуло 45 людей, серед яких 6 дітей. Вічна пам’ять усім загиблим.  

 

Українськими вченими захоплюється світ. Понад 100 українських науковців отримали у Великій Британії стипендії на свої дослідження від Британської академії завдяки раді вчених. Про це детально у сюжеті нашої кореспондентки у Шотландії Варвари Мішиної. 

 Мешканці приватного сектору Чечелівського району Дніпра, що знаходиться поблизу центрального ринку  вимушені жити у пеклі. У прямому сенсі цього слова. Останні дев’ять років навколо будинків –  постійний сморід. А все через те, що навкруги чи не в кожному закутку йде полювання за кольоровими металами. Кабелі, дроти, все, що можна палять заради міді, алюмінію та іншого металу, який  приймають в чисельних  пунктах прийому.

 Back to top button