Новини

Новини на D1. 21 лютого 2023. 15:00.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 363 доба. Ця ніч пройшла без ворожих атак на Дніпропетровщину. Наразі в громадах області все спокійно. Працюємо на Перемогу. Стоїмо плече до плеча. Діємо. Тримаємося. Віримо. Зазначив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.  

 

Візит на 500 мільйонів доларів. Вчора неочікувано для більшості до Києва прибув президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден та серед іншого анонсував новий пакет військової допомоги. Цей візит тримали в суворому секреті до останнього. Про деталі приїзду найвпливовішого світового лідера розкаже наш власний кореспондент у столиці Сергій Салій.  

 

Ринок “Комінтерновський” майже історичне місце. Бо існує в Амур-Нижньодніпровському районі обласного центру вже багато років. Зручно містянам і тим,хто привозить із навколишніх сіл залишки вирощеної власними руками сільськогосподарської продукції. В якому стані знаходиться нині ринок – у сюжеті журналістки Ольги Ховрич.  

 

Міжнародний день рідної мови відзначаємо сьогодні. Щороку 21 лютого, ми віддаємо шану мові нашої рідної землі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО.

 Back to top button