Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 19 жовтня 2022. 10:00.

 

238 доба оборони України. Росіяни усю ніч били по нашій області з різної зброї. Накрили вогнем два райони – Криворізький та Нікопольський. У Криворізькому районі поцілили ракетами по енергетичній інфраструктурі.

Минув майже місяць з моменту прильту ворожої ракети у приватний сектор одного з районів Дніпра. Тоді від дій російського агресора загинула родина: двоє дітей, мама та бабуся. Від вибухової хвилі руйнації зазнали також півтора десятки сусідніх будинків. Мер Філатов обіцяв, що всім постраждалим у місті від ворожих атак вдесятеро збільшать грошову допомогу й виплатять по 500 тисяч гривень. Та поки ще ніхто не отримав обіцяних виплат.

Спеціалізована багатопрофільна лікарня №1 переходить в структуру Дніпровського державного медичного університету. Як заявив міністр охорони здоров”я Віктор Ляшко, наразі лікарня потребує істотної модернізації та посилення матеріально-технічної бази.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо Артемія Рябчука за розстріл нацгвардійців на заводі Південмаш у Дніпрі.

У Кам’янському активно працює Молодіжна рада міста. Чим займаються представники молодого покоління і хто зараз представляє його актив – у сюжеті від наших колег з Кам”янської студії телебачення Міс тб.

Про спорт та погоду.Back to top button