Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 17 листопада 2022. 15:00.

 

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 267 доба. Російські війська завдали по Україні чотирьох авіаційних і шістьох ракетних ударів.

Ранок у Дніпрі розпочався з ракетних прильотів.  Пролунали вибухи. Їх було щонайменше три. Є декілька влучань у два інфраструктурні об’єкти. Попередньо, один постраждалий. Рятувальники ліквідовують наслідки, – повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. В місті та області триває повітряна тривога. Після вибухів у деяких районах Дніпра перебої з електропостачанням.

Через терористичні дії агресора тимчасово призупинено роботу трамваю № 11, тролейбусних маршрутів №19 та Б. Призупинено роботу автобусних маршрутів № 34, 87А, 87Б, 106, 146А, 146Б, 155.

За минулу добу Збройні Сили України ліквідували ще 400 осіб особового складу окупантів, 7 танків та 7 одиниць бойових броньованих машин.

До допомоги українським медикам залучаються і іноземні колеги. Пластичний хірург з Туреччини протягом тижня оперуватиме дітей Дніпропетровщини. Лікар в Україні не вперше. Цьогоріч він працює у кооперації з отоларингологами. Виправляє вроджені щелепно-лицьові вади у наймолодших пацієнтів. За тиждень Хакан Агир прооперує понад десять пацієнтів. Вроджені вади лікар з Туреччини виправлятиме разом з дніпровськими хірургами-отоларингологами. Раніше Хакан вже працював в операційній разом із нашими травматологами та фахівцями, що лікують опіки.Back to top button