Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 17 листопада 2022. 12:00.

 

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 267 доба. Російські війська завдали по Україні чотирьох авіаційних і шістьох ракетних ударів.

Ранок у Дніпрі розпочався з ракетних прильотів. Пролунали вибухи. Їх було щонайменше три. Є декілька влучань у два інфраструктурні об’єкти. Попередньо, один постраждалий. Рятувальники ліквідовують наслідки, – повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. В місті та області триває повітряна тривога. Після вибухів у деяких районах Дніпра перебої з електропостачанням.

Через терористичні дії агресора тимчасово призупинено роботу трамваю № 11, тролейбусних маршрутів №19 та Б. Призупинено роботу автобусних маршрутів № 34, 87А, 87Б, 106, 146А, 146Б, 155.

За минулу добу Збройні Сили України ліквідували ще 400 осіб особового складу окупантів, 7 танків та 7 одиниць бойових броньованих машин.

З початку повномасштабної війни медики області виписали більше мільйона електронних рецептів на «доступні ліки». Більшість мешканців вже отримали препарати – безкоштовно або з невеликою доплатою. Все, що потрібно зробити людині із хронічними захворюваннями – взяти електронний рецепт у сімейного лікаря, звернутися з ним до аптеки, що уклала договір із Національною службою здоров’я України. Серед «доступних ліків» – препарати від серцево-судинних хвороб, цукрового і нецукрового діабету, розладів психіки та поведінки, епілепсії, бронхіальної астми, для профілактики інфаркту та інсульту.Back to top button