Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 16 листопада 2022. 10:00.

 

Ворог по Україні випустив близько ста ракет, найбільше влучань зафіксували в центрі та на півночі країни. Ворог бив по цивільним об’єктам.

Вночі росіяни завдали ударів по трьох громадах – Марганецькій, Нікопольській та Червоногригорівській. Накрили міста та села «Градами» і важкою артилерією.

У Кривому Розі рятувальникам знадобилося майже чотири години, щоб підняти на поверхню усіх 566 шахтарів, які через знеструмлення, до якого привели ракетні атаки.

Міської новорічної ялинки цього року у Дніпрі не буде. Про це стало відомо після того, як правоохоронці розкрили зловживання майже на п’ять з половиною мільйонів гривень при закупівлі новорічних прикрас одним з комунальних підприємств Дніпровської міськради.

Росії кажуть про мир, вона відповідає ракетами – сказав у зверненні за підсумками доби Президент України Володимир Зеленський.

День радіо, телебачення і зв”язку відзначають сьогодні в Україні. Він набув особливого значення після повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. З перших днів ми і наші колеги ведуть прямі марафони і трансляції з гарячих точок, розповідають про спротив українського народу окупантам, про подвиг наших воїнів. Ми говоримо про єдність народу у справі допомоги Збройним Силам Україні і тим, хто змушений був через обстріли і терор покинути рідну домівку.Back to top button