Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 15 листопада 2022. 10:00.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 265 доба. Окупанти не припиняють тероризувати Нікопольський район. Вночі знову обстрілювали Марганецьку, Нікопольську, Червоногригорівську громади з важкої артилерії та “градів”. Випустили на мирні міста та села понад 60 снарядів.

Репарації, які Росії доведеться заплатити за скоєне, – це тепер частина міжнародно-правової реальності – сказав у зверненні за підсумками доби Президент України.

За минулу добу піротехніки Дніпропетровщини знищили 35 одиниць вибухонебезпечних предметів, виявлених на території нашого регіону. У селі Добра Надія, нікопольського району, було знайдено сучасний касетний бойовий елемент від «Урагану». На Криворіжжі – застарілий артилерійський снаряд 76-го калібру. Ще 33 боєприпаси виявили у лісосмузі Софіївської селищної територіальної громади.

Енергетики Дніпропетровщини продовжують проводити відновлювальні роботи у тих населених пунктах, які були знеструмлені через ворожі обстріли. Протягом тижня аварійні бригади повернули світло у 2,5 тисячі осель області. Працюють у більше 20 населених пунктах.

У Дніпрі місцевий мешканець організував схему переправлення за кордон чоловіків призовного віку. Про це повідомили у прес службі Дніпропетровської обласної прокуратури. За 20 тис доларів США одному з дніпрян чоловік пообіцяв формальне проходження військово-лікарської комісії із подальшим отриманням підробленого висновку про непридатність до військової служби, що мало стати підставою для виїзду за кордон.Back to top button