Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 14 вересня 2022. 15:00.

 

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 203 доба. Вночі під ударом знову опинився Нікопольський район. Його ворог обстріляв тричі. Зараз там енергетики відновлюють електропостачання, інфраструктура та комунальні підприємства міста працюють.  

 

За минулу добу, Збройні Сили України, ліквідували ще 350 осіб особового складу окупантів, 5 танків та 11 артилерійських систем.  

 

Грузинські добровольці – важлива ланка Збройних сил України в боротьбі за незалежність. Зараз у різних формуваннях їх близько 2 тисяч. Наша знімальна група побувала в гостях у грузинському підрозділі «Інтернаціонального легіону». 

 

За результатами звернень мешканців Дніпропетровщини щодо підозрілих осіб, які ведуть ворожу пропаганду, правоохоронці відкрили 15 кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму  та поширення забороненої символіки. 

 

З початку запровадження військового стану статус безробітного на Дніпропетровщині отримали майже 38 000 осіб, з них близько 7 000 осіб, які виїхали з районів проведення бойових дій. 

 

У Троїцькій громаді Павлоградського район виростили дорідний борщовий набір та вже зібрали 20 тонн буряка та 3 тонни картоплі. Значну частину городини відвезли на передову. 

 

Понад 3,5 тонни медикаментів отримав Фонд розвитку Кам’янського у якості гуманітарної допомоги.Back to top button