Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 14 листопада 2022. 15:00.

https://youtu.be/IgWUt46VqkE

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 265 доба.

Репарації, які Росії доведеться заплатити за скоєне, – це тепер частина міжнародно-правової реальності – сказав у зверненні за підсумками доби Президент України.

За минулу добу піротехніки Дніпропетровщини знищили 35 одиниць вибухонебезпечних предметів, виявлених на території нашого регіону. У селі Добра Надія, нікопольського району, було знайдено сучасний касетний бойовий елемент від «Урагану». На Криворіжжі – застарілий артилерійський снаряд 76-го калібру. Ще 33 боєприпаси виявили у лісосмузі Софіївської селищної територіальної громади.

Енергетики Дніпропетровщини продовжують проводити відновлювальні роботи у тих населених пунктах, які були знеструмлені через ворожі обстріли. Протягом тижня аварійні бригади повернули світло у 2,5 тисячі осель області. Працюють у більше 20 населених пунктах.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара. Міністр дав високу оцінку науковим розробкам студентів Фізико-технічного факультету. Міністр поспілкувався з юнаками та дівчатами, які працюють над проектуванням, виробництвом та запуском ракет надлегкого класу . За переконанням очільника міністерства освіти і науки студентські проєкти заслуговують бути поданими на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона.Back to top button