Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 14 листопада 2022. 12:00.

 

Росіяни усю ніч тримали під прицілом Нікопольський район. Били по Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Направили туди понад 60 снарядів з «Градів» та важкої артилерії.

За минулу добу Збройні Сили України ліквідували ще 510 осіб особового складу окупантів, 8 танків та 6 бойових броньованих машин.

Злочини в Бучі, Гостомелі, Ірпені шокували весь світ та відкрили очі на нелюдську подобу росіян. Власне, саме жертви Київщини, безсумнівно, показали істинну ціль так званої «специальной операции» Москви – геноцид українського народу. Після семи місяців по цій трагедії прийшов час для її глибшого осмислення, тепер там працюють відомі кінодокументалісти, фіксують в пам’яті злочини росіян.

11 листопада Франція святкувала закінчення Першої світової війни. У 1918 році о п’ятій ранку в Комп’єнському лісі між переможеною Німеччиною і державами Антанти, а це Великобританія, Франція, США та інші, було укладене Комп’єнське перемир’я. Німеччина визнала себе переможеною, будь-які воєнні дії припинилися. В цей день по всій Франції проходять урочисті заходи.

У Дніпрі ліквідовують комунальне підприємство «Дирекція територій і об’єктів рекреації». Але перед тим, як воно остаточно зникне, чиновники міськради вирішили витратити наостанок багатомільйонні суми на сумнівні закупівлі.

У Дніпрі запрацював Центр знань з неінфекційних хвороб. Тут навчатимуть, як протидіяти їх поширенню. Лекції та семінари проводитимуть для медиків, освітян й тих, хто бажає долучати мешканців регіону до здорового способу життя.

Про спорт та погоду.Back to top button