Новини

Новини на D1. 13 січня 2023. 15:00.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 355 доба. На Дніпропетровщині ця ніч пройшла з повітряною тривогою, але без обстрілів. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Сергій Лисак.

 

Дніпропетровщина отримала 50 станцій Starlink. Вони від партнерів з Польщі.  Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак передав супутникове обладнання керівникам районів. Це відбулося під час робочої зустрічі голови обласної адміністрації з очільниками районів. 

 

На гарячу лінію Телеканалу Д1 звернулися стурбовані дніпряни, адже їхню квартиру, яку подружжя придбало за власні кошти для дитини-сироти, якою вони опікуються, хочуть забрати. Більше подробиць – у  сюжеті. 

 

Спортивні новини. Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла етап Світового легкоатлетичного туру категорії «Silver» у французькому місті Мец. Більше того, вона зробила це з найкращим результатом сезону у світі – 2 метри 2 сантиметри. Другою фінішувала представниця Нідерландів – Бріт Верман з результатом  – 1,96, а бронзовою медалісткою турніру зі своїм найвищим показником у поточному сезоні 1.92 м також стала українка Юлія Левченко.

 Back to top button