Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 10 листопада 2022. 10:00

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 260 доба. Постраждала жінка, понівечені будинки і лінії електропередач – такі наслідки нічних ворожих атак, спрямовані на Дніпропетровщину. .Під ворожим вогнем опинилися Марганецька, Червоногригорівська та Нікопольська громади.

Ворог звечора та вночі продовжував обсрілювати Нікополь. Пошкоджено один багатоповерховий, 9 приватних житлових будинків, господарчі споруди, складські приміщення, автозаправочні станції. Пошкоджено також лінії електропередач, газогін. Фахівці вже їх відновлюють. Сталася пожежа, яку надзвичайники загасили.

Ворог не робить нам подарунків та «жестів доброї волі», ми все це виборюємо – сказав у зверненні за підсумками доби Президент України.

Монахиня Марія з Нікополя щодня в”яже шкарпетки для наших захисників. Все тепло душі вона вкладає у свої вироби і просить зберегти життя кожному солдату. Займатися цією справою пані Марія розпочала ще на початку війни у 2014 році. Волонтери вже передали на передову більше тисячу виробів, виготовлених монахинею Марією.Back to top button