Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 09 листопада 2022. 12:00.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 259 доба. Цієї ночі окупаційні війська рф атакували нашу область дронами-камікадзе. Ворожі безпілотники влучили у логістичне підприємство. Є постраждалі – це четверо осіб, яких врятували працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Наразі люди перебувають в лікарні. На місці прильоту побував наш кореспондент Олексій Доніченко.

Росія за добу втратила у війні проти України 780 своїх військових, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України. Від початку повномасштабного вторгнення загальні втрати особового складу російської армії склали 77 950 осіб.

В Україні продовжили воєнний стан і мобілізацію: відповідний законопроєкт вніс Президент України Володимир Зеленський. Документи вже зареєстровані у Парламенті. З високою ймовірністю, продовження буде знову на 90 днів: вірогідно до 19 лютого 2023 року.

Як повідомили в прес-службі обласної прокуратури, на території Дніпра припинено діяльність п`ятьох кол-центрів, де працювали майже 100 громадян, серед яких були неповнолітні діти та особи без громадянства. Офіси були оснащені комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням та клієнтською базою банківських установ України. Представляючись співробітниками банків, оператори центру дізнавалися банківські реквізити та персональні дані громадян, після чого наявні на картках гроші перераховували на рахунки, відкриті на підставних осіб.

Укрпошта показала, як виглядатиме різдвяна марка. У конкурсі, оголошеному відомством, переміг ескіз “Роз’єднані війною”. Автором малюнка є 11-класниця із Миколаєва. Дівчинка була змушена виїхати з міста через постійні обстріли.Back to top button