Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 09 листопада 2022. 10:00.

Цієї ночі окупаційні війська рф атакували нашу область дронами-камікадзе. Ворожі безпілотники влучили у логістичне підприємство. Є постраждалі – це четверо осіб, яких врятували працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У Кам’янському ведуться роботи щодо життєзабезпечення міста у разі тотального відключення електрики та водопостачання. Зокрема, для мешканців готують автономні бювети з водою. Свердловини бурять у різних районах .

Віялові відключення світла сьогодні будуть по всій Україні. Про це повідомляє Укренерго. Максимум відключень чекає на Дніпропетровщину, а також Київ, Київську, Чернігівську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Харківську, Полтавську, Запорізьку, Кіровоградську області.

В Україні продовжили воєнний стан і мобілізацію: відповідний законопроєкт вніс Президент України Володимир Зеленський. Документи вже зареєстровані у Парламенті. З високою ймовірністю, продовження буде знову на 90 днів: вірогідно до 19 лютого 2023 року.

Сьогодні відзначаємо День української писемності та мови. Мова – безцінний скарб народу, його душа, невичерпне джерело сили та натхнення. В мові – наша сила. Поважаючи мову, ми поважаємо свою державу, і, в першу чергу, – себе. Також сьогодні своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва.Back to top button