Новини

Новини на D1. 06 лютого 2023. 15:00.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 348 доба. Вночі ворог знову обстрілював Нікопольщину. Російські нелюди вгатили з важкої артилерії по Марганецькій громаді, випустивши по ній понад два десятки снарядів. Люди не постраждали. Нині ведеться ліквідація наслідків обстрілів. Щодо енергозабезпечення області – ліміти від «Укренерго» для Дніпропетровщини покривають близько 53% від загальної потреби. Графіки відключень світла діють.

 

Відстояли власні права і довели іншим, якщо боротися за справедливість – можна досягти результату. Мешканці кількох під’їздів однієї з багатоповерхівок на житловому масиві “Перемога”  добилися зміни  управителя їхнього будинку, якого нав’язало управління житлового господарства міської ради. 

 

Ти корисний там, де ти є професіоналом. Спортсмени Дніпропетровщини об’єдналися задля допомоги українським захисникам, і завдяки спорту зробили свій внесок у нашу майбутню  перемогу.  

 

Спортивні новини. Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула перемогу на турнірі Світової серії у французькому Валь-де-Реї. Наша землячка з другої спроби підкорила планку на висоті 1,95 метра. Цей результат дозволив Ярославі не лише стати тріумфаторкою змагань, а і встановити новий рекорд в історії турніру. Інша українка Юлія Левченко, для якої це був перший міжнародний старт поточного сезону, здобула бронзову нагороду. Левченко посіла третє місце, стрибнувши на 1 метр 84 сантиметри. Лише за кількістю спроб вона пропустила вперед спортсменку з Литви. Нагадаємо, в середині січня Магучіх здобула перемогу на змаганнях у Львові, підкоривши висоту 2,00 м. Це найкращий результат поточного сезону у світі. Також Ярослава перемагала на турнірах у Німеччині та  Норвегії. 

 

https://youtu.be/AJ_ax_iH1eA Back to top button