Канал Д1Новини

Новини на D1. 04 лютого 2023. 12:00

Протягом тижня ворог продовжував обстрілювати Нікопольщину. Станом на ранок суботи, окупанти знову поцілили з важкої артилерії по Марганецькій громаді, випустивши з десяток снарядів. На щастя, люди не постраждали. В інших районах Дніпропетровщини ситуація контрольована. Ліміти споживання електроенергії для нашої області трохи збільшено для побутових споживачів, критичної інфраструктури та підприємств. Тому світла має бути більше.

Мешканці Томаківки Нікопольського району створили  волонтерський центр. Одна із мешканок громади – пані Лілія. Її двоє синів добровольцями пішли боронити країну, а жінка стала волонтеркою. Згодом навколо допомоги захисникам об’єднала сотні людей.  Відшивали захисні жилети майстрині з Хмельниччини. Саму броню виготовляли чоловіки з Томаківки. На міцність готову амуніцію перевіряли на полігонах. І тільки потім відправляли на фронт. За час війни виготовили більше трьохсот бронежилетів. 

Чи можете ви під час повітряної тривоги знайти надійне укриття? Влада Дніпра витрачає мільйони бюджетних коштів на встановлення на вулицях так званих модульних укриттів, ефективність яких викликає сумніви. Водночас капітальні бомбосховища у Дніпрі – у занедбаному стані.  Наша знімальна група побувала в одному з них.

Чим ближче весна, тим глибші ями на дорогах обласного центру. Не на часі, скажете ви. Однак судячи з тих сум, які витрачає влада на ремонт доріг. вони мають бути в набагато кращому стані.

Служба Безпеки України викрила російську агентуру, яка розвідувала позиції спецпризначенців ЗСУ і готувала теракти на Дніпропетровщині. Більше подробиць повідомив речник СБУ в Дніпропетровській області Валерій Єфанов.

https://youtube.com/live/Z1rgJIJcWiEBack to top button