ДніпроСуспільство

Новий сезон “МастерШеф” та власний кулінарний фронт: Вадим Бжезинський на D1

Переможець “МастерШеф 7” Вадим “Pava” Бжезинський доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про волонтерську діяльність.

Ми збирали кошти для дітей, які постраждали в Маріуполі, усі шеф-кухарі робили майстер-клас, куди була можливість донатити, а гроші передавали дітям, як можемо, так і допомагаємо, у нас свій кулінарний фронт.

Про безкоштовні обіди.

Приходять люди і за безкоштовними обідами, але частіше люди замовляють за гроші з меню. Тому зараз перестали цим займатися. Але на початку війни ми безкоштовно готували для всіх бажаючих.

Про повернення у МастерШеф.

Хотілося вийти з зони комфорту і прокачати себе. Я довго думав над цим, і прийшов до того, що треба йти, бо такого сезону не буде ніколи. Розголошувати все поки не можна, але зазначу, що результати мені сподобалися. Найдобріший конкурс — ми годували мам суддів. Тому, раджу дивитися МастерШеф.

Про аккаунт в ТікТоці.

Акаунт знесли, буди скарги на пости про росію, путіна, орків, що вони всі тут загинуть. Тому мені заблокували акаунт, але я не жалкую. Розкачуємо новий акк, знесуть — створимо ще. Світ має знати, що відбувається.

Про українську мову.

Коли мені говорять, розмовляй так чи так, з мене приколюються, то хочеться все покинути. Я вчився в російській школі, мені скдаднувато, але я стараюся.Back to top button