Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 18 серпня 2022. 15:00.

За минулу добу Збройні сили України ліквідували ще 200 окупантів. Всього з початку повномасштабного вторгнення Росія втратила 44 тисячі 300 військовослужбовців.

До шкіл Дніпропетровської області записалися майже 11 тис переселенців. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. Однак в області на обліку перебуває 50 тисяч переселенців. То ж варто не зволікати з вибором школи. Бо нині йде процес формування класів та вчительських планів.

Служба безпеки України викрила у Дніпрі волонтерів, які створили незаконну схему отримання і реалізації іноземної та вітчизняної гуманітарної допомоги на мільйони гривень. Співробітники СБУ встановили, що двоє мешканців Дніпра отримували гумдопомогу і доставляли її на орендовані ними склади. Реалізація гуманітарних вантажів здійснювалась через торговельні точки та оптові бази Дніпропетровщини.

На Дніпропетровщину з гастролями завітала заслужена артистка України Олеся Жураківська. “Чоловік моєї дружини” – так називається презентований нею спектакль в якому акторка зіграла одну з головних ролей.Back to top button