Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 18 серпня 2022. 10:00.

 

Ніч з трьома обстрілами. Російська армія завдала ударів по двом районам – Криворізькому та Нікопольському.   Нікопольський – накрила вогнем двічі. У житлові квартали  прилетіли 15 снарядів зі ствольної артилерії. Поранена 57-річна жінка.

З перших днів повномасштабної війни громади Дніпропетровщини долучилися до волонтерства. Масштабні осередки допомоги створені також в одній з найетнічніших громад нашої області – Петриківській. Подробиці у сюжеті.

Служба безпеки України викрила у Дніпрі волонтерів, які створили незаконну схему отримання і реалізації іноземної та вітчизняної гуманітарної допомоги на мільйони гривень. Співробітники СБУ встановили, що двоє мешканців Дніпра отримували гумдопомогу і доставляли її на орендовані ними склади. Реалізація гуманітарних вантажів здійснювалась через торговельні точки та оптові бази Дніпропетровщини.

Лише абсолютна прозорість і контрольованість ситуації на ЗАЕС і навколо неї може гарантувати повернення до нормальної ядерної безпеки – сказав у зверненні за підсумками доби Президент України

 Back to top button