ДніпроСуспільство

«Носоріг» Олега Сенцова переміг на польському кінофестивалі

Кримінальна драма українського режисера Олега Сенцова «Носоріг» стала найкращою стрічкою польського фестивалю Lubuskie Lato Filmowe («Любуське кіноліто») у Лаґуві. Основні зйомки фільму проходили у Кривому Розі. Стрічка отримала гран-прі — «Золоте гроно», повідомили у Держкіно. Цікаво, що саме на цьому ж фестивалі свого часу Сенцов презентував свою першу режисерську роботу.

«У Лаґуві я був зі своїм першим фільмом «Гамер», який отримав спеціальний приз, але зараз «Носоріг» отримав головну нагороду і для мене це дуже приємно, тому що на цьому проєкті працювало багато людей з Польщі. Я дуже вдячний всім за допомогу у створенні фільму. Я сподіваюсь, що ми переможемо, мені вдасться вижити, я буду знімати кіно і ще до вас приїду. Do widzenia!» – сказав у відеозверненні Олег Сенцов, який зараз служить у ЗСУ.

Нагадаємо, «Носоріг» – це друга повнометражна робота Олега Сенцова. Світова прем’єра стрічки відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти». А українська – восени 2021-го на Київському тижні критики. У лютому права на показ фільму купили Netflix. Тож із 23 травня «Носоріг» доступний до загального перегляду.Back to top button