ДніпроСуспільство

Ніхто не матиме сумніву, що українці — окрема нація: Наталія Валевська на D1

Співачка Наталія Валевська доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про День української Державності.

Це утвердження нашої спадкоємності. Нашої тисячолітньої історії. Величезна кількість документів підтверджує це. Ми українці, ми окрема нація. Україна — це тренд. І мені дуже шкода, що підтвердження нашої ідентифікації ми переживаємо саме так, як зараз. Але кожного дня всі ми віримо, що перемога вже близько. І вже ніколи, в жодній країні світу, ні в кого не виникне сумніву, що українці — це окрема нація.

Про роль українського артиста в ці дні.

Багато пунктів можна перелічити. Виступи перед військовими та біженцями — це підняття духу. Потрібно доносити світу, що війна йде. Бо світ потроху звикає до того, що у нас відбуваються бойові дії. І це також зараз є завданням українського артиста. Крім цього, це знайомство світу з українською культурою. Для українських митців важливо бути ланкою в цьому великому ланцюгу за перемогу України.

Про український контент у медіа просторі.

Багато років тому я їхала Францією і слухала радіо, і там переважно грала французька музика. І вже тоді я прагнула того, щоб ми в Україні також слухали своє, рідне. І цей момент наступив. Нажаль, такою ціною.Back to top button