Нічний терор Дніпропетровщини: понівечено храм, ліцей та інфраструктурні об’єкти (ФОТО)
Протягом ночі російські окупаційні війська здійснили масовану атаку на Дніпропетровську область, застосувавши широкий арсенал озброєння.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.
Ворог понад 20 разів атакував п’ять районів області, використовуючи ракети, авіабомби, артилерію та безпілотники. Внаслідок обстрілів двоє людей дістали поранень.

Наслідки атак за районами:
• Дніпро та район: Вночі окупанти били по обласному центру. Поранень дістав 62-річний чоловік, якого госпіталізували у важкому стані. Пошкоджено житлову забудову та територію підприємства. У Слобожанській громаді внаслідок удару понівечено об’єкт інфраструктури, виникла пожежа, яку вже загасили.

• Самарівський район: Під ударом опинилася Перещепинська громада. Пошкоджень зазнали приватні будинки, заправка, агропідприємство та об’єкти інфраструктури.
• Нікопольщина: Ворог цілив по Нікополю, а також Марганецькій, Червоногригорівській, Томаківській та Мирівській громадах. Понівечено ліцей, приватний будинок та автомобілі. В районі постраждала одна людина.
• Синельниківщина: У Слов’янській громаді через ворожий удар пошкоджено будівлю храму.
• Кривий Ріг: Внаслідок ранкової атаки в місті зафіксовані руйнування інфраструктури.
Наразі на місцях влучань працюють відповідні служби, які ліквідують наслідки ворожої агресії.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що через ворожі атаки на Дніпропетровщині поранені п’ятеро людей.