Без рубрикиДнепрОбщество

Незважаючи на утиски місцевою владою: “Озерка” продовжує надавати допомогу переселенцям

В реаліях сьогодення кожен українець робить усе можливе задля перемоги. Центральний ринок “Озерка”, незважаючи на утиски з боку місцевої влади, продовжує надавати допомогу тимчасово переміщеним особам у співпраці з різноманітними організаціями. Повідомляє журналіст Телеканалу D1 Олексій Доніченко.

Адміністрація центрального ринку “Озерка” виділила приміщення для прийому та видачі гуманітарної допомоги. Тут розмістилися волонтери фонду “Наша справа”. Згодом керівництво також надало будівлю для розміщення тимчасово переселених осіб. Нині гуманітарний центр працює і надає щодня допомогу мінімум для 500 українців.

Люди, які звертаються за допомогою, отримують продуктові набори, медикаменти, постільне, одяг та взуття. Більшість звернувшихся — це тимчасово переміщені особи. Ці люди на власні очі бачили війну і пережили біль втрат. Адже приїхали до Дніпра майже з усіх місць, де велися і ведуться бойові дії.

Центральний ринок “Озерка” продовжуватиме співпрацювати з організаціями та фондами, щоб допомогти всім нужденним. Back to top button