Нерозлучна пара білих лебедів з’явилася на Дніпропетровщині (ВІДЕО)
На річці Інгулець поблизу селища Всебратського, що на Дніпропетровщині, помітили пару молодих білих лебедів. Птахи привернули увагу місцевих мешканців свовм ніжним ставленням один до одного.
Про це Телеканал D1 дізнався із повідомлення у групі «Природа Криворіжжя» у соцмережах.
«Пара молодих лебедів на річці Інгулець у районі селища Всебратського. Птахи майже ручні», – йдеться у дописі.
Білі лебеді відомі своєю моногамністю. Вони створюють пару на все життя, а якщо один із партнерів помирає, інший більше не шукає собі нову пару. Лебеді разом виводять потомство й дбають про пташенят упродовж року після їх народження.

Експерти нагадують, що милуватися лебедями можна, але годувати їх хлібом категорично заборонено. Така їжа небезпечна для диких водоплавних птахів, адже може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Якщо у вас немає спеціального корму або зерна, краще утриматися від годівлі, щоб не завдати шкоди пернатим.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі помітили найменшу пташку України.