ДніпроСуспільство

Неможливо бути байдужим до того, що відбувається: YAGODA на D1

Співачка YAGODA доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про творчість та її вплив.

Творчі люди завжди транслюють те, що відчувають, і передають свій стан тим, що відбувається. Події війни вплинули на авторів по особливому. Потрібно боротися на своєму фронті, на культурному фронті.

Про пісню “Сонце”.

Ми працюємо над міні альбомом, і коли відбулося звільнення Херсону, в мене одразу народилися рядки. І я писала про те, як люди повернуться додому. Ми швидко зняли відеороботу, воно йшло одним поривом. Мені хотілось, щоб люди, послухавши пісню, відчули надію. Що перемога близько. Нам всім хочеться в це вірити, про це хочеться співати.

Про колег на фронті та благодійність.

Коли розпочалася війна, я була на 7 місяці вагітності, і ми знімали кліп на пісню “Зустріч”, і режисер цього кліпу зараз знаходиться на нульових позиціях на фронті. Всі мої друзі музиканти і я беремо участь у благодійних концертах. Стараємося робити на своїх фронтах все, що можемо.

Про творчість під час війни.

Я така людина, що не матюкаюся. А коли почалася війна, написала такий вірш, що сама себе вразила, мене аж трусило. А далі я почала писати набагато більше, ніж до. Звучить страшно, але те, що відбувається — надихає. Неможливо бути байдужим до того, що відбувається.

Про материнство під час війни.

Я не могла уявити, що моя дитина буде дитиною війни. Для вагітної жінки це дуже великий стрес. Я не уявляю, як жінки народжували в підвалах, як їм було, які були близько до лінії фронту, це речі, від яких мороз йде шкірою. Я зараз знаю, що моя дитина виросте на патріотичних засадах. Я хочу, щоб підростаюче покоління знало ціну тієї свободи, яку ми платимо всією країною. І щоб вони не допускали помилок, які допусти ми і попереднє покоління.

Про підтримку та те, що надихає.

Я дуже люблю те, що я роблю, я по-іншому не можу. Якщо до мене приходе пісня, я не ляжу спати, поки не допишу. Мої рідні мене підтримують, допомагають.

Побажання українцям.

Я хочу побажати всім українцям розуміти: якщо тобі погано, то це нормально, бо це війна. Якщо тобі добре — переживай це добре, цінуй кожен момент. Бережіть одне одного, любіть одне одного. Я бажаю найшвидшої перемоги, мирного неба та яскравого сонця над всіма містами України.Back to top button