ДніпроСуспільство

Навіть під час війни існує кохання: Дарія Рибак на D1

Акторка Дарія Рибак доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про кохання під час війни.

Була пропозиція руки та серця. Основна думка — коли, якщо не зараз. У багатьох людей зараз життя поставлене на паузу, і у мене був такий період. І зрозуміла, що час ми не зупинено. Час іде, і навіть під час війни існує кохання. І життя продовжується.

Про благодійний аукціон українських акторів act_lots.

Цю ініціативу запропонувала Анастасія Цимбалару, вона всіх нас зібрала в один чатик і розповіла ідею, завдячуючи якій можна допомогти. Тому ми організували аукціон, почали виставляти лоти. Хтось з акторів робить щось власними руками, хтось може повести майстер-клас, хтось віддає знакові речі зі зйомок. У плані — назбирати кошти на 5 карет швидких, першу ми вже придбали. І ми не зупиняємося, продовжуємо виставляти лоти. І всі актори, окрім аукціону, почали проводити офлайн тренування, проведено ярмарок, і все це є додатковою можливістю зібрати кошти. Мій лот — це фотокартка з серіалу, яка весь час була у кадрі. А другою частиною мого лоту є онлайн зустріч зі мною та з виконавцями саундтреку до серіалу “100 тисяч хвилин разом”.

Про майбутнє українського кіно.

Я вірю в те, що коли стає складніше — це поштовх йти вперед. І я мрію,що після нашої перемоги буде багато як українських проєктів, так і суміжних проєктів з європейськими колегами. І наші фахівці кіноіндустрії стануть знаком якості у світі. Моя роль мрії — я не можу сказати, що вона є. Мені б хотілося зіграти абсолютно все. Від психологічної драми до історичного кіно. Військові фільми також завжди були у моєму списку бажань. Я впевнена, що у нас будуть проєкти про війну. І я б хотіла бути частиною цих проєктів. Завдяки культурі і мистецтву ми можемо достукатися до людей, які не так заглиблюються в новини, як в мистецтво. Я скучила за роботою. Та всі актормищараз спрямовують енергію в інше корисне русло. А я чекаю моменту, коли ми всі зустрінемося в Україні на зйомках класного українського проєкту. Такого, який би потім дублювали всіма мовами. Буде такий культурний бум, я знаю, так воно і буде.Back to top button