ДніпроСуспільство

Наталія Фаліон: «Я ніколи в житті не думала, що можу когось так ненавидіти»

Засновниця гурту «Лісапетний батальйон» Наталія Фаліон доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про сьогодення та настрій.

В мене завжди хороший настрій, ніяка собака його не споганить. Я зараз у своєму рідному селі, щ дітьми, онуками, працюю, співаю, через півгодини їду на концерт, що допомогти нашій армії.

Про внутрішню еволюцію після 24 лютого.

Є творча мета — писати, радувати, йти в ногу з часом, відчувати, що потрібно. В мене інтуїція, як у собаки — ні разу не підвела. А нове — я ніколи в житті не думала, що можу когось так ненавидити.

Про культурний фронт.

Люди потребують бути в мирі з душею, якоїсь віддушини, аби відволіктися від поганих думок. Треба лікувати душу. Душа має час від часу співати. Тільки тоді ти будеш вірити, працювати. Все починається з душі.

Про український шоу-бізнес після війни.

В мене ніколи не було проблеми з української піснею. А ота вся труха з шоубізу має позлітати. Ті, хто ще не розумів, що то наша пісня, наша мова, вони мають перебудувати свою свідомість та репертуар. Переоцінка буде. І я надіюсь, що кожен зробить таку переоцінку сам для себе.

Про феномен творчого вибуху.

Ми — люди, ми патріоти, ми на своїй землі, а вони — нелюди. Ми кожну свою проблему через сердце пропускаємо. Кожна наша пісня — це стан душі. Тому і сплеск. Лише у нашого колективу за цей час 5 нових пісень. Бо воно пре! І я так тішусь. Війна війною, а творчість творчістю. Хто справді був талановитий, став на щабель вище.Back to top button