ДніпроСуспільство

Населення росії — мертве, а ми — живі: Володимир Кравчук на D1

Актор та військовослужбовець Володимир Кравчук доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про перші дні війни.

Мене розбудила дружина, сказала, що чує вибухи. Ми почали збирати речі, дещо було зібране, бо ми відчували, що щось буде. Тому, зібрали ще речі та я відправив дружину в Кам’янець-Подільський, на свою батьківщину.

Про захист Батьківщини.

Я люблю історію, тому вивчав подію, які вже ставалися в Україні. Тому в мене не було іншого вибору, як піти до війська і зі зброєю захищати наш край. Це священна для нашої країни війна і всі українці, так чи інакше, беруть в ній участь.

Про колег з росії.

В мене таких немає. Я не сильно розділяв бажання моїх колег, які співпрацювали з російськими акторами, щось їм довести. Треба було щось робити до 24 числа. Зараз сенсу немає. Дискусія і аргументація мала буда бути раніше. Зараз мені байдуже. Населення росії, за одиничними виключеннями, вони мертві. Ми живі, вони мертві.

Про плани після перемоги.

Я гадаю, що кіноспільнота не одразу відновиться, але буде багато історій, які мають екранізувати. Спочатку будуть комедії, бо слід посміятися над нашими недолугими сусідами.

Про Україну після перемоги.

Я сподіваюсь, тут з’явиться вектор, який буде підтриманий усіма. І кіноспільнота, і все суспільство буде єдиним у своєму виборі.Back to top button