ДніпроСуспільство

Напад росії тримається лише на ненависті, заздрості та пропаганді: Влад Ульянич на D1

Співак Влад Ульянич доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про 24 лютого, перші дні війни та сьогодення.

В цей день мене розбудив дзвінок мого друга, який о 5 ранку зателефонував та сказав — прокидайся, росія напала на Україну. Була внутрішня паніка, хоча з 19 лютого знайомі говорили, що щось буде. Потрібно було вирішити деякі питання з роботою. Насправді, був якийсь сумбур. Ми 26 числа вирішили зламати систему, бо всі їхали на західну Україну і були великі затори, тому ми вирушили до моїх батьків, в Полтавську область. Моє рідне селище знаходиться однаково віддалено від Харкова, від Дніпропетровщини, тож близько місяця ми провели у моїх батьків. А десь в квітні я повернувся до Києва, а дружину з сином та тещею відправив до друзів у Естонію. Зараз намагаюся не сидіти склавши руки, займаюся волонтерством, намагаюся бути корисним там, де потрібно.

Про благодійний виступ в Естонії.

Взагалі, люди дуже підтримують Україну. В Естонії дуже не люблять російську публіку, для мене це було певне здивування. Організатори там буди місцеві, багато з них не спілкуються російською, всі спілкувалися або естонською, або англійською. Я щасливий, що все пройшло за підтримки місцевого населення, було сприйняття такого відкритого мікрофону. Багато музикантів підходили та питали, чи можна виступити на заході та підтримати Україну.

Про зміни у світогляді.

Я став набагато частіше спілкуватися зі своїми батьками. Зачасту у людей завжди не вистачає часу на рідних. А зараз дійсно розумієш, що нічого головнішого за твоїх близьких немає. Ці душевні відносини зараз на першому місці. Вони мотивують та допомагають триматися у важких ситуаціях.

Про волонтерську діяльність.

Зараз ми в сфері ІТ часто використовуємо криптовалюти, тож з моїми друзями ми вирішили створити колаборацію з логістики, ІТ та криптоактивів, щоб допомагати нашим військовим. Це пришвидшило процес допомоги та зборів коштів, бо багато кому зручніше донатити саме в криптовалюті. Декілька разів наш сайт «клали», але ми з усім справилися.

Про ІТ сферу.

Для мене завжди на першому місці буда творчість. Та я зрозумів, що мені хочеться спробувати себе в іншій сфері. Тому займався самонавчанням. Мій товариш запропонував замінити його на посаді керівника офісу, поки він буде у відпустці. В все закінчилося тим, що я попросився залишитися в компанії на одній з посад. І вже 3 роки я в ІТ. Зараз в мене 50/50 вона з творчістю.

Про різницю між Україною та росією.

Нам є що захищати. В рф я не розумію мотивації. Там тільки ненависть та заздрість, що ми живемо краще. Та пропаганда. Це те, на чому тримається їх наступ. Перемогти Україну — нереально.Back to top button