ДніпроСуспільство

Найтрагічніша ніч у Нікопольській громаді: Євген Євтушенко на D1

Голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про ситуацію в Нікопольський громаді та наслідки обстрілів.

Ми пережили найтрагічнішу ніч. Ворог здійснив два обстріли, по 40 реактивних боєприпасів кожен. В селі Вищетарасівка повністю знищений будинок, загинула людина, двоє поранених. В Марганці обстріл прийшовся на центр міста. Його практично зруйновано. Загинуло 10 людей. Більше 10 поранених. Нещодавно з них ще двоє загинули. Це мирні люди, які нікого не чіпали.

Про щоденну роботу всіх українців.

Працювати важко морально та фізично. В мене таке зло після цього дня. Хочеться взяти лодку та їхати бити ворога. Але ми так не працюємо. Я це чудово розумію. Зараз працюють всі, вся країна, без вихідних та відпочинку. До перемоги. Внутрішній календар українців зупинився 24-го лютого.

Про життя в Нікопольському районі.

Великі мережі працюють, є ліки, є паливо, гострого дефіциту н території району немає. Працюють аварійні та комунальні служби. Розбираються завали. До цього долучаються волонтери. Ми є дружня нація, яка об’єднується та разом рухається до перемоги.

Про перемогу.

Перемога не дається легко. Ми повинні вибороти її, і, нажаль, за це віддадуть життя найкращі доньку та сини України. Що таке ціна перемоги? Якщо ми після залпів Градів троьхтижневих скажемо — нам не потрібна перемога, або втратимо свій бойовий дух, то в нас цієї перемоги на буде. Ми повинні бути налаштовані на перемогу, наскільки б це важко не було, як би це нам тяжко морально і фізично не давалося. Перемога — легко не дається. Нажаль, так влаштований світ.Back to top button