ВійнаДніпроНадзвичайні події

Найбільше ударів по об’єктам електроенергетики ворог наніс у Дніпропетровській області

З початку повномасштабного вторгнення збройними силами РФ здійснено 85 атак на об’єкти електроенергетики, з них 51 — у жовтні. Найбільше ударів по об’єктам критичної інфраструктури нанесено у Дніпропетровській області – 8.

Такі дані оприлюднили в Офісі Генпрокурора, передає Телеканал D1.
росія прицільно б’є по критичній інфраструктурі України.Найбільше ударів по об’єктам критичної інфраструктури нанесено у Дніпропетровській області – 8, Львівській – 6, Вінницькій – 5, Сумській – 4, Харківській – 4, в м. Києві – 4.

«Це політика знищення українців через створення умов, непридатних для життя. З наближенням зими російське керівництво свідомо позбавляє людей базових речей: води, електрики, тепла. Так само як свідомо прирікало на голодну смерть під час Голодомору 1932–1933 років. Це – тероризм і воєнний злочин», — заявив Генеральний прокурор Андрій Костін.

В день Організації Об’єднаних Націй, яка була заснована 77 років тому, він закликав ООН продовжити боротись за мир та безпеку, і в контексті цієї боротьби підтримати створення Міжнародного трибуналу для агресора.

«Росія та її керівництво мають постати перед судом за злочин агресії, геноциду і воєнні злочини. Мир неможливий, допоки зло не покаране», — зазначив Андрій Костін.Back to top button