ДніпроСуспільствоЧас блогера

Надихають люди, які попри все продовжують робити свою справу: Роза Аль-Намрі на D1

Майстер курсу ведучих та тележурналістів КНУКІМ, ведуча і журналіст Роза Аль-Намрі доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1

Про настрої, які панують у Києві.

Я весь час перебуваю у Києві, я бачила, як він змінювався, я пам’ятаю абсолютно порожні вулиці столиці. А зараз — Київ живе. Люди намагаються насолоджуватися літом. Я бачу туристів, їх дуже багато, це журналісти, які працюють наразі в Україні. За це все я щиро вдячна ЗСУ. Тож настрій у всіх бойовий.

Про користь фізичних навантажень.

Я займаюся спортом, бо це невід’ємна частина мого життя. Мої вправи досить незвичні, дещо епатажні та веселі. Я запрошую всіх доєднуватися до мого інстаграму та долучатися до тренувань. Фізичні справи — це дуже важливий елемент, щоб тримати себе в тонусі у будь-які часи. Фізичні вправи дуже впливають на емоційний стан.

Про натхнення.

Одна зі справ, які мені подобається — шукати цікаве вбрання. Мені було дуже цікаво спостерігати, хто перший відкривається в Києві, хто перший сюди приїздить, які дизайнери почнуть першими починати. І ми заходили в різні місця, і я пишалася тими людьми, які розпочинають працювати. Деякі дизайнери продовжували працювати в надзвичайно небезпечних умовах, і вони мене надихають. Такі знайомства з талановитими та працьовитий людьми, які роблять свою справу попри все. Це дуже надихає.

Про роботу зі студентами.

Мої студенти — герої, я ними дуже пишаються. Незважаючи на небезпечні умови, вони продовжили навчання. Попри всі тривоги, попри все — не було пропущено жодної пари та були виконані всі завдання. Мої студенти планують та будують своє майбутнє. Для них це є дуже важливою задачею. Їхні унікальні історії — я вважаю, їх слід показати людям. Одна з робіт вразила мене надзвичайно. Це робота про те, як батько моєї студентки загинув на війні, і тепер їй з сестрою доводиться самостійно завершувати ті справі, які не завершив він. Уявіть, наскільки цінні ці роботи для України і для дітей, які їх знімали.

Побажання всім українцям.

Я знаю, що багато хто розлучився з родинами, друзями, коханими. Я хочу, щоб скоріше всі побачили рідних людей. Я бажаю всім бути здоровими, щоб щодня ви отримували повідомлення від своїх близьких. Ми робимо все, щоб зустрічатися разом в мирі та безпеці. Ми обов’язково переможемо.

 Back to top button