ВійнаНадзвичайні подіїСуспільство

Над Дніпропетровщиною вночі збили 31 безпілотник

Від вечора до ранку росіяни продовжували атаку по Дніпропетровській області.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Владислава Гайваненка.

Від вечора до ранку, за повідомленням ПвК, оборонці неба збили в області 31 безпілотник.

Попри це, атака російської армії призвела до пошкоджень інфраструктури у Криворізькому, Дніпровському, Павлоградському районах. Виникли пожежі.

Частина області залишається без світла. Вживаються всі необхідні заходи для відновлення енергозабезпечення споживачів. 

Горіло й на Синельниківщині. Там частково зруйнований магазин, понівечений гараж. 

По Нікопольщині противник цілив FPV-дронами та артилерією. Потерпали Нікополь, Покровська та Червоногригорівська громади.

Люди не постраждали.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині призупинено рух приміських поїздів.

Back to top button