ДніпроНадзвичайні події

На залізничному вокзалі Дніпра вербували людей у трудове рабство

На підприємстві Дніпропетровщини у трудовому рабстві тримали 120 людей. Затримано шістьох учасників злочинної групи, які вербували соціально незахищених громадян для нелегкої праці. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Відомо, що учасники злочинної групи на залізничних вокзалах Дніпра, Одеси та Києва вербували громадян, які перебували у складних життєвих умовах та не мали постійного місця проживання. Їм обіцяли роботу на агропідприємстві у Дніпропетровській області, зарплату від 3000 до 4000 гривень на місяць, безкоштовне житло та харчування.

Насправді людей розселяли у напіврозвалених бараках, зовсім не пристосованих для проживання, та змушували безоплатно працювати по 12-16 годин на добу на найтяжчих роботах.

А щоб вони не втекли, зловмисники відбирали у потерпілих мобільні телефони та всі документи. До того ж погрожували фізичною розправою тим, хто зважиться на побіг.

Правоохоронці провели 18 обшуків, у тому числі за адресами агропідприємства та у будинках, де утримували людей. На момент обшуків на території агропідприємства у трудовому рабстві перебувало 120 осіб. Всіх їх визволили.

Фігурантів справи взято під варту з альтернативою у вигляді застави у розмірі від 454 тисяч до 3,4 мільйонів гривень. Злочинцям загрожує до 12 років позбавлення волі.Back to top button