На вокзалі Дніпра затримали 21-річного наркокурʼєра з Одещини (ФОТО)
Правоохоронці Дніпра затримали молодика, який приїхав до міста з «робочим візитом», маючи при собі чималу партію психотропів для розповсюдження.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на правоохоронні органи.
Зловмисником виявився 21-річний мешканець Одеської області. Під час огляду у підозрюваного знайшли понад 50 готових до збуту «закладок» із психотропними речовинами.

В ході слідчих дій з’ясувалося, що частину товару він вже встиг реалізувати. Поліцейські виявили коробку з ще 30 згортками, яку молодик сховав поблизу однієї із заправних станцій міста.
Усі речові докази вилучено та направлено на експертизу. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині прикордонник зі спільниками організував наркопритон у квартирі.