ДніпроСуспільство

На сесії Дніпропетровської облради виділили 130 млн грн на ліквідацію наслідків ворожих атак

Чергова 13-та сесія Дніпропетровської обласної ради пройшла в режимі онлайн, розглянули 21 питання. Про це повідомили в пресслужбі облради, передає Телеканал D1.

Депутати заклали 130 мільйонів гривень на відновлення постраждалих населених пунктів області, на придбання техніки та обладнання для усунення аварій внаслідок надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі збройною агресією рф.

Всього за час повномасштабної війни на потреби силовиків, військових та внутрішньо переміщених осіб депутатський корпус затвердив виділення понад 710 мільйонів гривень.

Також 8,3 мільйона грн передбачено з державного бюджету на компенсацію комунальним закладам, школам, ліцеям, у приміщеннях яких розміщувалися переселенці.

«94,6 млн грн освітньої субвенції з державного бюджету розподілили місцевим бюджетам на закупівлю шкільних автобусів. Очікуємо, що до кінця року в громади області приїде 46 автобусів на заміну тих, які були передані на потреби військових», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Додатково ще 7,5 мільйонів передбачили для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

«Окрім цього, затвердили чотири нові програми, які стосуються створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, інформатизації Дніпропетровщини, розвитку сімейної і гендерної політики та розвитку малого й середнього підприємництва в Дніпропетровській області», – зазначив Микола Лукашук.

Наостанок надали згоду на безоплатне прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад підприємств «Дніпро – Західний Донбас» та «Кривбаспромводопостачання». Це допоможе повністю вирішити питання водопостачання у Синельниківському та Павлоградському районах.Back to top button