Суспільство
На одному з автовокзалів Дніпропетровщини працівники рятують безпритульних собак від холоду (ФОТО)
У Нікополі на місцевому автовокзалі працівники пускають безпритульних собак грітися всередину приміщення.
Про це повідомляє Телеканал D1.
У соціальних мережах з’явилися зворушливі фото, як собаки мирно сплять на підстилках прямо біля великих панорамних вікон вокзалу. Небайдужі працівники не лише дають тваринам дах над головою, а й підгодовують їх.

Містяни у соцмережах активно дякують персоналу автовокзалу за небайдужість та милосердя в такий складний час.
Така ініціатива стала для багатьох прикладом того, як прості дії можуть врятувати життя тим, хто не може попросити про допомогу сам.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у центр Дніпра прилетів відлюдькуватий хижий птах, аби сховатися від війни (Фото).