На Київщині показали наслідки масованого комбінованого удару окупантів (Фото)
Росіяни атакували чотири райони Київської області.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ГУ ДСНС Київщини.
На жаль, є загиблі та поранені. 3 людини загинули, 4 — постраждали.
У Броварах — влучання у складські та виробничі приміщення. Пошкоджено будівлю гуртожитку. Рятувальники евакуювали 3 постраждалих, проте двоє людей загинули. Триває ліквідація пожежі в офісній будівлі.
У с. Погреби загорілася покрівля ресторану.

У с. Нові Петрівці зруйновані та охоплені вогнем складські будівлі. Одна людина загинула, ще одна отримала травми.
У м. Українка через падіння уламків горіла покрівля 9-поверхівки.
У м. Обухів та с. Тарасівка сталися займання у приватних житлових будинках.
У с. Стоянка на території садового товариства ліквідовано пожежу в приватному будинку.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у прифронтовому селищі на Дніпропетровщині більше немає змоги навіть ховати померлих.