ВійнаДніпроНадзвичайні події

На Криворіжжі аграрії збирають врожай, ризикуючи життям

Сусідство з окупованою Херсонщиною дається в знаки. Та попри чи не щоденні обстріли аграрії Дніпропетровщини продовжують збирати новий врожай зернових. Вчора у Широківській громаді у розпал жнив на наші комбайни попер ворожий танк.

«Стався безпрецедентний випадок – два наші комбайни збирали хліб в районі села Кошове, виїхав ворожий танк і почав прицільно розстрілювати ці комбайни. Слава Богу, хлопцям вдалося втекти. На техніці лише невеликі осколкові влучання. Але сам факт показує які орки кончені тварини», — написав начальник ВА Кривого Рогу Олександр Вілкул.

За повідомленням військової адміністрації Криворізького району, вчорашній обстріл поля в Широківській громаді відбувався з ворожих позицій на території Херсонської області, які безпосередньо межують із населеними пунктами громади на відстані не менше 5 кілометрів.

Комбайнери, які в цей час працювали в полі, виїхали з небезпечної території, ніхто не постраждав, наголосив начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко.

Очільники запевняють, що на території Криворізького району ворог відсутній. Кордони під повним контролем і захистом ЗСУ. Тож причин для занепокоєння немає.Back to top button