Суспільство

На кордоні України та Польщі за 460 000 000 гривень збудують велику стоянку вантажного транспорту (Фото)

На українсько-польському кордоні за майже 460 000 000 гривень збудують великий майданчик для стоянки вантажного транспорту.

Будівельні роботи виконуватиме компанія з Одеси, повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Zaxid.Net.

Планується, що майданчик для стоянки зведуть на МПП «Рава-Руська». Це забезпечить комфортне оформлення документів під час проходження державного кордону.

А також оптимізує транспортні потоки, зменшить черги, підвищить пропускну спроможність та безпеку руху.

Одну стоянку збудують біля в’їзду до міста з боку Львова, іншу – на виїзді до польського кордону (на км 183+260 (справа) та на км 189+500 (справа)).

Загальна кількість паркомісць – 270.

Будівництво проведуть за фінансової підтримки партнерів Європейського Союзу, які нададуть половину суми як грант. Решту коштів виділить Уряд України.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області вже оголосила переможця відповідного тендеру за 459 000 000.

Ним стало одеське ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке запропонувало провести будівельні роботи за найнижчою ціною, на відміну від своїх конкурентів з Азербайджану й Туреччини.

В межах цього ж проєкту Агентство відновлення інфраструктури України працює над покращенням прикордонної інфраструктури у пункті пропуску «Краковець».

Тут планують облаштувати паркувальні майданчики для великовагового транспорту на 200 місць.

Фото

Раніше ми писали про те, в якому божевільному стані знаходиться дорога з Дніпра до Харкова. 

Back to top button