ДніпроНадзвичайні події

На горі Хом’як травмувалася 14-річна дівчина з Дніпропетровщини

16 серпня рятувальники допомогли 14-річній дівчині з Дніпропетровщини спуститися з гори Хом’як на Івано-Франківщині. Неповнолітня травмувала ногу під час походу, повідомляє пресслужба ДСНС Івано-Франківської області.

Юна мешканка Дніпропетровської області травмувалася, коли піднімалася гірським маршрутом на гору Хом’як. Самостійно далі йти пішки дівчина не могла. Тож постраждалій знадобилася допомога рятувальників.

Учасники походу викликали для неї надзвичайників. Вони зафіксували ногу дитини та транспортували до підніжжя гори. Там на постраждалу вже чекали медики.

 

«Для відпочинку в горах обов’язково потрібно взувати зручне взуття, дотримуватися елементарних правил безпеки. Ходити в гори варто лише в погану погоду, обов’язково перевіряти метеопрогноз до початку походу. Також про похід потрібно повідомляти гірські пошуково-рятувальні підрозділи. Це можна зробити на офіційному сайті ДСНС або скористатися програмою «Порятунок у горах». Ця програма призначена для комунікації туристів з рятувальниками у вигляді передачі сигналів SOS з географічними координатами, які потребують допомоги», – нагадади надзвичайники любителям походів.Back to top button