ВійнаДніпроСпортСуспільство

На футбольному турнірі у Дніпрі зібрали 60 тисяч гривень для українських військових

У Дніпрі відбувся благодійний футбольний турнір «Об’єднані заради перемоги». У змаганнях взяли участь 6 команд із працівників дорожньої галузі та представників місцевих ЗМІ. За запрошенням начальника служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександра Коломійцева учасниками турніру стали і співробітники Телеканалу D1. Про це повідомляє журналістка Телеканалу D1 Маргарита Кузьменко.

Супротивниками Телеканалу D1 стали команди «САД Дніпро United», «Автомагістраль – Південь», «Будінвестінжинірінг», «Divi Sport» та «NewsMan».

За результатами жеребкування команда «D1» грала першою із «Divi Sport».

«Я дивлюся вже друга гра йде і суперники бойові.  Не можна сказати, що хтось на голову сильніший або слабкіший – більш-менш одного рівня. Але все вирішує реалізація», – зазначив гравець команди «D1» Ян Андрусенко.

Команда «D1» ретельно готувалася до змагань і створила власний варіант спортивної форми. Вона символізує бренд телеканалу, а ще – поєднує зручність із красою. Крім того, співвідношення білого, чорного та червоного кольорів завжди притягує погляд.

«Це емблема нашого каналу, тож ніяких вагань навіть не було, що приклеїти на форму. Наш медіапродюсер Таня Піроговська допомогла нам з дизайном і замовленням форми з Києва», – поділився гравець команди «D1» Дмитро Підберезний.

Співробітники Телеканалу D1 завжди підтримують одне одного, тож і вболівальники зробили усе для підняття бойового духу команди. Підготували плакати, тріскачку та гасла.

Маленька Олександра також прийшла підтримати свого батька, Дмитра Музику, який займав позицію голкіпера.

«Я прийшла вболівати за Телеканал D1 і за мого тата. Дуже хочу аби наші виграли», – наголосила дівчина.

Після завершення матчу, у кожній команді визначили найкращого гравця. У команді Телеканалу D1 ним став наш режисер Дмитро Підберезний.

На території спортивного клубу, де проходила гра, розклеїли QR-коди, щоб глядачі і навіть самі гравці могли донатити Збройним Силам України і допомагали наблизити нашу перемогу.

«Це гра, яка надає не тільки задоволення, а ще дозволяє зібрати кошти на допомогу ЗСУ. Ми організували такий захід, щоб було два в одному: зустрілися різні команди та була можливість зібрати кошти для ЗСУ», – розповів начальник служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Найголовніша мета благодійного футбольного турніру досягнута. За один день вдалося зібрати майже 60 тисяч гривень на потреби Збройних Сил –  задля перемоги України.

«Для нас не важлива наша перемога, для нас важлива перемога всієї України», – підкреслив програмний директор телеканалу D1 Ян Марковський.

Всі зібрані кошти перерахують фонду «Повернись живим» для закупівлі тепловізорів українським захисникам та захисницям.Back to top button