ВійнаДніпроНадзвичайні події

На Дніпропетровському напрямку окупанти намагаються утримати позиції — їм на підкріплення відправили пенсіонерів

Немолоді новобранці, небажання наступати, велосипеди, як засіб відступу та велика кількість важкопоранених — такі основні проблеми сьогодення у окупантів
Про це повідомляє пресслужба ГУР МО, передає Телеканал D1.

На Дніпропетровському напрямку ворог намагається утримати позиції. Проте серед окупантів наростає невдоволення новим підкріпленням — більшості «новобранців» 55-60 років.

Задля утримання позицій у Херсонській області, окупанти підвезли «свіжих» солдат із росії. Але поповнення категорично відмовляється брати участь у наступальних бойових діях.

Крім того, відомо, що 237 гвардійський десантно–штурмовий полк рф припинив своє існування у зв’язку з загибеллю або пораненням всіх військовослужбовців. Значна частина з тих, хто вижив, перебувають у вкрай важкому стані.

За інформацією розвідки, на Харківському напрямку окупанти тікають з бойових позицій на крадених велосипедах.

Внаслідок контрнаступу сил оборони росіяни шукають спроби безпечного виходу з бокових дій та можливих оточень. Деякі з них телефонують дружинам і просять звертатися на гарячі лінії міністерства оборони Росії та Червоного Хреста з вимогою вивести їх із території України, а інші використовують відібрані у місцевого населення велосипеди та моторолери.

Разом з тим, у пропагандистських російських ЗМІ поширюється інформація про те, що контрнаступ ЗСУ це фейкова «піар–акція». Кремлівська пропаганда намагається переконати своїх громадян, що всі повідомлення про контрнаступ — «показовий виступ» для Європи та цивілізованого світу. А все надане західне озброєння та військова техніка продані невідомим покупцям.Back to top button