На Дніпропетровщині жінка ногами до напівсмерті побила знайомого (ФОТО)
У Самарі сварка між знайомими завершилася госпіталізацією та кримінальним провадженням.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області.
12 квітня на території приватного домоволодіння 33-річна жінка жорстоко побила ногами свого 41-річного знайомого.
За даними слідства, під час конфлікту нападниця завдала чоловікові численних ударів по тілу. Внаслідок отриманих травм потерпілого терміново доправили до лікарні — медики діагностували у нього тяжкі тілесні ушкодження.

Подробиці затримання:
• Особа нападниці: правоохоронці встановили, що жінка вже мала проблеми із законом і була раніше судимою.
• Запобіжний захід: поліцейські оперативно затримали жінку в порядку ст. 208 КПК України.
• Покарання: за фактом завдання тяжких тілесних ушкоджень фігурантці загрожує до 8 років позбавлення волі.
Слідчі дії тривають, поліція встановлює всі обставини кривавого інциденту.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі чоловік під’їхав на авто, завантажив чужий генератор у багажник та втік (ВІДЕО).